.

.

Rubbermaid Комерцијални Извршен Серија 12in x 12in Микрофибер Светло Должност Ткаенина за Чистење, Сива, 24-Pack (1863888)

Rubbermaid Комерцијални Извршен Серија 12in x 12in Микрофибер Светло Должност Ткаенина за Чистење, Сива, 24-Pack

DEN 2220.00

Пристапност
Во достапна форма

НАПРАВЕН ОД ВИСОК КВАЛИТЕТ НА МИКРОФИБЕР.SAFE s кожата, воздух, или површината грижа, секој производ е специјално дизајнирана да се промовира здравје и благосостојба, намалување на трошоците, како и подобрување на вашиот facilitys слика.Направен да трае во било која состојба и се наменети за комерцијални средини со стилови кои се движат од современите практични.

Главните карактеристики

Избор на клиент