.

.

Адамс ACP-116 Млади Возрасни Градите Заштитник-Нема Опашка (16-Инчен)

Адамс ACP-116 Млади Возрасни Градите Заштитник-Нема Опашка (16-Инчен)

DEN 1807.20

Пристапност
Во достапна форма

Мемориска пена поместена пред да ја добие топката влијание.Полно зрно кожа засилувања на стресот поени за Зголемување на издржливост.Отстранлив прилагодливи рамо влошки.Контурите на телото форма со термо пена поддршка.Големина Машки, на возраст 12-16, Градите должина 16".Адамс ACP Бејзбол Градите Заштитници се направени со мемориска пена соочи во предниот да ги апсорбира топката влијание.На лесен дизајн има прилагодливи назад ремени за голем одговара и тоа е наредени со Cool Max за дополнителна удобност.Без опашка дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент