.

.

NewPower99 Замена на Батеријата Полнење за Garmin Dezl 770 со Видео Упатства, Алатки, и Продолжи Животот на Батеријата.

NewPower99 Замена на Батеријата Полнење за Garmin Dezl 770 со Видео Упатства, Алатки, и Продолжи Животот на

DEN 1294.80

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Гарантира за Една цела Година.Висок Капацитет 750 m Ah батерија.Компатибилен со Garmin Dezl 770 GPS.Содржи Чекор по Чекор Видео Инструкции, Посебно Електроника Tools, и долготрајна Батерија со Една Година Гаранција.Гаранција и Наставни Видео Достапно Само Со Комплет Купени од нас.Го замени вашиот Garmin Dezl 770 Батеријата или да Чувате Дополнителна Батерија на рака како некоја резервна копија.Овој комплет доаѓа со Проширена Капацитет 750 m Ah, Литиум-Јонска Батерија која нуди еднакви или повеќе време од вашата оригинална.Работи во вашиот Garmin Dezl 770 GPS.Едноставен, Лесен и Ефтин!Ќе добиете Нова Батерија, СЛОБОДНИ Алатки (неопходни за инсталација), Видео Инструкции И Вие исто така добивате целосна ЕДНА ГОДИНА Гаранција за Парите Назад исклучиво кога ќе купите нашата Garmin Dezl 770 Замена на Батеријата Полнење.

Главните карактеристики

Избор на клиент