.

.

DANSHILONG-Спојување Спојка за Серво Вратило Спојка D35 L50 L60 3 Вилица Тешко Елоксирани Еластична Спојка 8мм-10мм-20mm (Внатрешен Дијаметар : 12mm)

DANSHILONG-Спојување Спојка за Серво Вратило Спојка D35 L50 L60 3 Вилица Тешко Елоксирани Еластична Спојка 8мм-10мм-20mm

DEN 771.84

Пристапност
Во достапна форма

Структура : Вилица / Пајакот.Материјал : Алуминиум.Номинална вртежен момент : 9n.м.Макс вртежен момент : 18n.м.Внатрешен дијаметар : 8-20mm.Максимална брзина : 15000rpm Moment на Инерција : 1.0*10^-5 кг.м^2 Permissible паралелно : 0.15 mm Permissible аголна неусогласеност : 1 degree Installation : set завртка / менгеме.

Главните карактеристики

Избор на клиент