.

.

Американската & Efrid Памук Конец за Шиење 12,000 Двор Xtra Големи Конус - Бело - произведено во САД (1cone/Pack)

Американската & Efrid Памук Конец за Шиење 12,000 Двор Xtra Големи Конус - Бело - произведено во САД (1cone/Pack)

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

100% ПАМУК : Екстра-долго главен памук произведува неспокојот нишка со помалку lint.Екстра Големи Конус - 12,000 метри Бела Направени во САД објект Потпис 100% Памук Ватенка Тема 3000yd Бела Овој 100% mercerized памук конец е совршен избор за оние посакувајќи памук Со одлична suability при високи брзини, оваа тема врши и на двете долго рака и дома quilting машини.

Главните карактеристики

Избор на клиент