.

.

ОРЕЛ 1 Метал Линија во Собата Капакот за Полнење за Мини Сплит и Централна клима уред & Топлинска Пумпа (Повеќе Големини и Бои) (6x6, Сахара Тен)

ОРЕЛ 1 Метал Линија во Собата Капакот за Полнење за Мини Сплит и Централна клима уред & Топлинска Пумпа (Повеќе

DEN 1716.00

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет на трајни 26 мерач метал AC Линија Поставен Капак.Ги опфаќа и се крие грозен ладење цевки на вашиот надворешните ѕидови.Telescoping дизајн покрива до 9 FT & 6 Инчи висок.Вклучува појавување на сврзувачки елементи, потребно битови, и инструкции за инсталација.Бесплатен Превозот.Е потребна помош или посебен големина?Нема проблем!Само порака нас или ни даде на повик.

Главните карактеристики

Избор на клиент