.

.

Слатка 16 Централен Партија Додаток (1 count)

Слатка 16 Централен Партија Додаток (1 count)

DEN 138.96

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува 1 Слатка 16 Табела Централен во пакет.Мерки 9.5 инчи висок.Направени од издржлив cardstock хартија, печатени на двете страни со саќе ткиво хартија база.Стави на маса и да ги красат за 16-ти роденден.Beistle 55586 Слатка 16 Централен.Centerpieces се одличен начин да декорирате вашиот дом и да го направите да изгледа одлично.Овој централен е одличен начин да се покаже дека вашите шеснаесет сега и горди на тоа.На Beistle линија вклучува над 8,000 предмети - производи за речиси секој случај, прослава, или темата да се замисли.Од 1900 нашата мисија остана иста : да се Создаде производи со користење на најдобрите материјали и да ги највисоките стандарди.Нашите клиенти, производи, како и вработените се направи нас, кои сме ние.Ние сме Beistle Компанија.

Главните карактеристики

Избор на клиент