.

.

Косата игли/Клипови Maserfaliw,Мода Банана Стил на Косата Клип конска опашка Девојка Жените Hairpin Headwear Додатоци - Црвена Роза

Косата игли/Клипови Maserfaliw,Мода Банана Стил на Косата Клип конска опашка Девојка Жените Hairpin Headwear

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Направена од акрилик материјал, мазна и издржливи.Полна боја банана стил hairpin, убави и модерни.Тоа може да се одржи вашата конска опашка цврсто.Совршен коса додатоци за многу наврати.Исто така, се убав подарок за пријатели.Спецификација : Направена од акрилик материјал, мазна и издржливи.Полна боја банана стил hairpin, убави и модерни.Тоа може да се одржи вашата конска опашка цврсто.Совршен коса додатоци за многу наврати.Точка Име : Коса Клип Пол : Жените Материјал : Акрилик Стил : Мода Прилики : Подарок, Секојдневниот Живот, Шопинг, Датира, Забава, итн Карактеристики : конска опашка Коса Клип, Фина Изработка, Коса Додатоци Вкупна Должина : 10.5 см/4.13" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Коса Клип.

Главните карактеристики

Made of acrylic material, smooth and durable. :
Solid color banana style hairpin, lovely and fashionable. :
It can hold your ponytail firmly. :
Perfect hair accessory for many occasions. :
Item Name:
Hair Clip
Gender:
Women's
Material:
Acrylic
Style:
Fashion
Occasions:
Gift, Daily Life, Shopping, Dating, Party, etc
Features:
Ponytail Hair Clip, Fine Workmanship, Hair Accessories
Total Length:
10.5cm/4.13 (Approx.)
Notes:
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Package Includes:
1 x Hair Clip :
Избор на клиент