.

.

Бебе Плетени Капи, Misaky Деца Момче Девојка Капа Капчиња Солидна Beanie Топла Капа

Бебе Плетени Капи, Misaky Деца Момче Девојка Капа Капчиња Солидна Beanie Топла Капа

DEN 115.68

Пристапност
Во достапна форма

Увезени.Материјал : Сплетам.Одговараат за осум месеци-2 Години Деца.Капа обемот : Прибл.44-50cm(ве Молиме да се споредат со бебето главата турнеја.Тоа е добар подарок за вашите деца.Пакет содржи : 1 x Бебе Дете Момче Девојка Капа Плетени Капчиња Солидна Beanie Зима Топла Капа (без мало пакет). 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1pc.Сезоната за Есен и Зима.Нов моден дизајн, Многу популарен,Многу флексибилен.Специјален дизајн ќе се направи бебе изгледа единствен.Елегантен дизајн, може да се стави во вашата торба кога ви се потребни во секое време.Пол : Унисекс.Answer : ___________________________ Note : v All димензии се мери со рака, не може да биде 1-2 cm отстапување се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики На слика прикажана не е вистинската големина на објектот,Тоа може да е поголема од реалната, па прочитајте описи, големини и количини внимателно за да се избегне разочарување!.

Главните карактеристики

Избор на клиент