.

.

HEMOTON Леано Железо Fajita Поставите Skillet Јапонски Бифтек Плоча Teppanyaki Грил Тавата Електрични Griddle BBQ Бразилецот Пан за Ресторан Дома Кујната Готвење Снабдување 19CM

HEMOTON Леано Железо Fajita Поставите Skillet Јапонски Бифтек Плоча Teppanyaki Грил Тавата Електрични Griddle

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

СКАРА Не-Стап Скара СКАРА Пан Бифтек Грил Тавата Stovetop Скара СКАРА Stovetop Скара за Индукција Шпорет.Nonstick за лесно ослободување и чистење.Леано железо спроведува топлина подобро од други материјали; површина расте се повеќе се држиме-отпорни со употреба.Направени од добар материјал, издржлив да ја користите.за безбедно и повторна употреба.Опис BBQ Не-Стап Скара СКАРА Пан Бифтек Грил Тавата Stovetop Скара СКАРА Stovetop Скара за Индукција Cooker Features-Материјал : Грнчарија.-Боја : Како што е прикажано.-Големина : За 21x21x2.5 cm 8.27x8.27x0.98 инч.Пакет Вклучувајќи 1 x СКАРА скара.

Главните карактеристики

Избор на клиент