.

.

Smart Делови 20 Количина 12x1.25 Сина Затворени Крајот Spline Вози Acorn Повлечи Ореви W/Клуч 1.4 Должина

Smart Делови 20 Количина 12x1.25 Сина Затворени Крајот Spline Вози Acorn Повлечи Ореви W/Клуч 1.4 Должина

DEN 2023.20

Пристапност
Во достапна форма

Ќе се купуваат сет на 20pc Сина Затворени Крајот Spline Вози Повлечи Ореви со Клуч - Метрички 12x1.25 Теми - Конусна Конус Коси Acorn Седиште Затворен Крај - 1.4" Должина - за Субару, Нисан, Infiniti, несоодветна употреба може да предизвика оштетување на компоненти - Провери и ре-torque по 25-50 милји на возење.

Главните карактеристики

Избор на клиент