.

.

CoTa Глобалната Сина, Портокалова Розова Виси Песок Шишиња w/String Наутички Обоени Песок Уметност w/Морски Школки Декоративни Тегли за Морски Тема Партија Оркестарот Isl

CoTa Глобалната Сина, Портокалова Розова Виси Песок Шишиња w/String Наутички Обоени Песок Уметност w/Морски

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

ВИСИ ОКЕАНОТ ПЕСОК УМЕТНОСТ.Овие стаклени шишиња се направи интересно парче на уметноста.Пакетот содржи 3 јасно стаклени шишиња / тегла со Сина, Портокалова и Розева боја на песок и разни морски школки во внатрешноста на шишето.Оваа мерки 3.2 x 6 x 2.5 инчи.АСТРОНОМСКИ ПАРТИЈА РЕКВИЗИТИ.Донесе возбуда во партијата со додавање на овие слатки песок со морски школки шишиња како партиски реквизити.Овие шишиња може да се користи во било наутички партиските активности или игри.Шарени виси декорација или интересна новина колекција.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА BEACHGOERS.Плажа љубовник дефинитивно ќе го цениме боја на песок со морски школки во екранот сад како подарок.Овие виси стаклени шишиња се толку симпатична тие прават да се чувствувате како да живеат од плажа.ВНАТРЕШНА / НАДВОРЕШНА ДЕКОРАЦИЈА.Боја на вашиот дом, со овој шарени декорација.Подобрување на вашиот наутички плажа, инспирирани декорација со овие прифатлива наутички песок уметност тегла.Овие тегли функција трајни string околу шише кое може да се користи за да се откажам шишиња на јадица. 100% ПРОИЗВОД ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРАЊЕТО ОД НАШАТА КОМПАНИЈА – Без ризик купување, ако не сте 100% задоволни со купување на нашите производи го испрати назад до нас за целосна наплата или замена без прашања праша.Загарантирана.САД услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент