.

.

Туш Нога Scrubber Мат со Не се Лизга Вшмукување Чаши, Чиста, Мазна, за Нога Болка, Пета Поддршка и Подобрување на Циркулацијата

Туш Нога Scrubber Мат со Не се Лизга Вшмукување Чаши, Чиста, Мазна, за Нога Болка, Пета Поддршка и Подобрување

DEN 1982.40

Пристапност
Во достапна форма

【Не Треба Да се превиткуваат】Со туш нога scrubbers,можете да ги чисти нозете лесно, само едноставно место на нозете на врвот на стапалото scrubbers за употреба во туш и се движи напред и назад.На scrubber е погодна за луѓе на секоја возраст, особено за артритис, хип/коленото/болка во грбот, спортисти, бременост, стари лица, повреди итн.Туш footwasher е најдобар начин да се реши проблемот. 【Лесен за Употреба и Преносни】Не треба да се наведнуваат надолу или се обиде и рамнотежа, само да се стави нозете на туш нога scrubber и да се движат напред и назад,Со кука дупка на врвот, нога scrubber може да биде обесен за чување и сув, по употреба. 【Земе Нога Смрдеата Ефикасно и Мртвата Кожа】 може да се спречи и да се ослободи од athelete копито со овој нога scrubber,можете да го користите вашиот омилен тело измијте или сапун со нога почиста четка за бања Спа да помогне да разлиствам мртвите кожата и отстранување на мириси. 【Нога Масажа И да се Промовира Циркулацијата】Добра циркулација е од витално значење за лица здравје.Тоа може да се ублажат нога/пета болката и напнатоста предизвикана од артритис, невропатија, итн.Можете да уживате во нога бањата во удобни и релаксирачки начин дома секогаш кога ќе посакате. 【Висок Квалитет и Анти Лизга】Направени од премиум ПВЦ&Silicagel материјал, нога scrubber е издржлив за долготрајна употреба,Ако имате било производ или проблеми со квалитетот во текот употреба, можете да не контактирате на интернет во кое било време преку , и ние ќе ви обезбедиме со квалитет на услуги!.H.

Главните карактеристики

Избор на клиент