.

.

16 инчен Hubcaps Најдобро за 2006-2013 Chevrolet Impala - (Сет на 4) Тркало Покрива 16in Центар Капи Сребро Rim ги Покрие - Автомобил Додатоци за 16 инчен Тркала - Snap На Hubcap, Авто Гуми Замена

16 инчен Hubcaps Најдобро за 2006-2013 Chevrolet Impala - (Сет на 4) Тркало Покрива 16in Центар Капи Сребро

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРОВЕРИ ПРВО : погледнете 's fitment алатка за да се обезбеди оваа точка ќе може правилно да се вклопи вашето возило тркала.ИЗДРЖЛИВИ : изработени од високо квалитетни материјали за зголемување на долговечноста.Дизајниран да остане во место без разлика на времето или условите на патот.БЕЗБЕДНА : Овие резервни тркала опфаќа користењето прилагодливи челик задржување на прстените да се заклучи на своето место да се обезбеди сигурен & тесни одговара.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Не треба да ја посетите механичар, едноставно snap право на вашето возило е возило.Види ја нашата видео лево за брз туториал на процесот на инсталација.ПАКЕТ ОД 4 : Вклучува две (2) пред и два (2) задните hubcaps.OE дизајн да го заменитре оригиналниот опрема.

Главните карактеристики

Избор на клиент