.

.

Отворен Затворен Знак за Бизнис – Пакет со 2 Вшмукување Чаша, се Повлече и да се Поттикнат Налепници - Црвена/Сино Двострано Отвори Знаци за Бизнис е Идеален за Рест?

Отворен Затворен Знак за Бизнис – Пакет со 2 Вшмукување Чаша, се Повлече и да се Поттикнат Налепници - Црвена/Сино

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈ БИЗНИС ЕСТАБЛИШМЕНТ – Budgetizer е црвена отворени и затворени знаци за бизнис има се што ви треба за вашиот воспоставување вклучувајќи двојно двострано отворен затворен знак, 2 вшмукување чаша со метална кука и се повлече и да се поттикнат нив да се користи пред или тоалети врати.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Нашата отворена знаци за бизнис е стратешки дизајниран да биде видлива од улица, бидејќи тоа е совршено големина мерење само 11,6 инчи долг од 6.29 инчи широка и 0.25 инчи дебела.За да го користите Budgetizer отвори знак едноставно се држи на вшмукување чаша на прозорец или врата и висат на знак со ставање на пред-прилог јаже во кука.ПРИВЛЕКУВА ВНИМАНИЕ НА КЛИЕНТИ – Нашата црвена отворен затворен знак за бизнис е дизајниран со високо видливи жив и светли бои и со доволна големина за да ги привлечат купувачите внимание; на Нашите разноврсна продавница знаци се идеални за било кој ресторан, хотел, канцеларија, бар, кафуле, бербер, спа, аптека, пекарница, намирници продавница, клуб, убавина parlour, ноктите салон, бутик и во основа секој бизнис.СИЛНА Овие вратата знаци за бизнис, исто така, се совршен подарок за секоја продавница гранд отворање.ГАРАНЦИЈА ИНФОРМАЦИИ – Ние се даде приоритет на квалитетот која е причината зошто ние го прават нашите отвори затворена знаци за бизнис користејќи високо квалитетни пластични материјали да понуди долготрајни производ; Ние се осигура дека нашите виси знак пакетот ќе ги задоволи вашите очекувања и да понудат враќа без прашања праша; Ако имате било какви прашања со нашите виси на вратата знаци не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе бидеме повеќе од среќни да се осигурате дека имате позитивно искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент