.

.

Масажа Табела Здолниште Сетови 4 Парче Сет Луксуз, Солидна Боја Масажа Табела Здолниште Убавината на Лицето Кревет Постелнина Лен Valance Лист Покрие со Пад Bedskirt

Масажа Табела Здолниште Сетови 4 Парче Сет Луксуз, Солидна Боја Масажа Табела Здолниште Убавината на Лицето

DEN 1816.80

Пристапност
Во достапна форма

Екстра-големи листови се обезбеди максимална кревет покриеност и чист стил, и се достапни во различни бои. 【Универзална големина мулти-боја опции】Масажа поставите погодна за речиси сите масажа кревети, еластичен комплет листови се лесно да се слајд, се зацврсти во место, и лесно да се приспособат на перници. 【Високо-квалитетни микрофибер држи убава】на Оваа високо-квалитетни микрофибер табела здолниште може да издржи носат и солза, држи убава, и ви обезбедува со долга-трајни и економски производ.【Висок Квалитет Ткаенини】Нашата убавина четири-парче костим е направен од чист памук, меки и удобни, со висока јачина и еластична обновување, трајни, анти-навремено и не-железо. 【Одлична клиент искуство】Лицето Кревет Покрие Дизајниран со лицето дишење дупки, вашите клиенти обезбеди дополнителна удобност, направете ја вашата СПА соба професионални и чисти, и да се обезбеди скриен простор за заштеда на енергија за вашето спа додатоци.

Главните карактеристики

Product Name:
Bed Cover for Beauty Salon
Material:
pure cotton
Note:
【1】Due to manual measurement, please allow an error of 1-3mm :
【2】Due to different display and lighting effects, the actual color may be slightly different from the picture color :
The package includes:
1*bed cover :
1*quilt cover :
1*pillowcase :
1*stool cover :
Избор на клиент