.

.

Y-YUNLONG Бебе Teething Soother Клип Капчиња Pacifier Синџир Ткаени Цвет DIY Брадавица Носителот

Y-YUNLONG Бебе Teething Soother Клип Капчиња Pacifier Синџир Ткаени Цвет DIY Брадавица Носителот

DEN 309.36

Пристапност
Во достапна форма

√Направени на здрав и еко-пријателски памук и дрвен материјал, мека, безопасни и baby-friendly. √Должината на pacifier синџир е умерен и не заврши околу бебето на вратот, и бебето лесно може да се постигне на pacifier, без повреда на себе. √Спречи pacifier од намалувањето на теренот, клип на бебето лигавче или облека која е одлична бебе teether е старечки алатка. √Издржливи, практични, прекрасно бебе нега резерви. √Смири бебето е производ прв избор. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Направен на здрав и еко-пријателски памук и дрвен материјал, мека, безопасни и baby-friendly.Должината на pacifier синџир е умерен и не заврши околу бебето на вратот, и бебето лесно може да се постигне на pacifier, без повреда на себе.Спречи pacifier од намалувањето на теренот, клип на бебето лигавче или облека која е одлична бебе teether е старечки алатка.Издржливи, практични, прекрасно бебе нега резерви.Смири бебето е производ прв избор.Бебе Pacifier Синџир само,други додатоци демо на сликата не е вклучена Спецификација : Материјал : Дрво + Памук Должина : стан.15cm/5.91 во Факултативна Боја : Кајсија, Сина, Розова, Виолетова Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Material:
Wood + Cotton
Length:
app.15cm/5.91in
Optional Color:
Apricot, Blue, Pink, Purple
Quantity:
1 Pc
Избор на клиент