.

.

Elantek 50 Компјутери Обновливи за Прицврстување на Кабелот Ремени, Кука и Јамка Кабел Вратоврска Надолу Ремени 0.8 x 6 (Црна)

Elantek 50 Компјутери Обновливи за Прицврстување на Кабелот Ремени, Кука и Јамка Кабел Вратоврска Надолу Ремени

DEN 1310.40

Пристапност
Во достапна форма

Кабел Организатор : Нема повеќе кабел хаос!Тие може да се користи за да се врзуваат говорникот кабли, гитара кабли, ТВ кабли, микрофон микрофон, компјутерски кабли, и многу повеќе.Тоа е идеален за чување на сите видови на кабли кабли добро организиран и уреден во место.Премиум Квалитет : На cinching кука и јамка ремени со пластични Д-прстен тока е направен од долготраен и издржлив најлон материјал, Лесен и лесно врска со силна fastener.Флексибилност & Сестраност : На Кабел отвор се прилагодливи, еднократно, нема потреба да се намали на нив, кабелот ремени се лесно да се отстрани или да се замени поради самолепливи дизајн затворање.Подобар Избор : Тоа е многу подобро отколку пластични кабел врски и не треба да се украси тоа.Ги собере,заврши на трајни кабел обвива околу нив цврсто.Кабелот заврши се отвора и затвора лесно и брзо.Мулти Цел : Користете кабел ремени за поголеми предмети, како црева, чадори, спортска опрема, занимаваат кутии, книги, алатки, итн.Тоа е идеален за чување на сите видови на кабли кабли добро организиран и уреден во место.Можете да ги користите на различни начини во вашиот дом, гаража, канцеларија, камион, опрема за кампување или на брод и сл.Ако сакате да ја завршите вашата кабел хаос кошмар,нашите кабел ремени се вистинскиот избор,затоа што ви треба само едноставно да го заврши околу нашата кабел ремени за вашиот глас кабел, тогаш тие ќе ги задржи сите на вашите кабли кабли добро организиран и уреден во место.Тие се совршени за организирање на вашите кабли под вашето биро, зад вашите медиа центар,во вашите фиоки,дома и во вашата канцеларија и слично.Карактеристики : Произведени со користење квалитет, долготрајни и издржливи материјали.Може да се комбинираат ако премногу кратки или намалување на големина, ако е премногу долго.Широко апликација,можете да ги користите за да го среди Говорник, кабли,ТВ кабли,USB кабли,Електрични кабли,Компјутерски кабли,Мобилен Телефон полначи,Аудио кабли итн.Спецификација : Рамка : 150mm x 20mm(6" x 0.8") Бои : црна Материјали : Најлон Пакет содржи : 50 КОМПЈУТЕРИ Кабел Ремени.

Главните карактеристики

Избор на клиент