.

.

Лук Притиснете, 2 во 1 Мелено Лук И Лук Парчиња, Лук Чистење со Четка И Силиконски Цевка нож за лупење. Лесно Да Се Притисне, ' Рѓа Доказ, Лесно Да Се Притисне И Чист, Лес

Лук Притиснете, 2 во 1 Мелено Лук И Лук Парчиња, Лук Чистење со Четка И Силиконски Цевка нож за лупење. Лесно

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

【Високо-квалитетни Материјали】Лук притиснете го користи високо-квалитетни алуминиумски легури, мала тежина, висока сила, не се лизга се справи, и поудобно да се користи.Лук минсер е релативно евтина и изгледа супер high-end!. 【Лесен за Употреба】Нашите лук хеликоптер е опремен со мали силиконски пилинг цевка.Пред ставање на лук во цевка, отсече главата на лукот, го стави во еден нож за лупење, и потоа да ги користите вашите раце. 【Еден-време за Сечкање и Режење】Нашите лук притиснете нерѓосувачки челик е дизајниран со две дупки, може да здроби лук, а други може да се намали лук во тенки парчиња.Само стави лупено каранфилче во секоја комора и можете да се Исецка или парче лук лесно и брзо во само неколку секунди. 【Ергономски Дизајн】Ова е многу добар лук нож за лупење, лесен за чистење.Само исплакнете со вода.Дршката на лук дробилката е доволно долго за да биде ефикасен лост.Тоа е удобно да се одржи и лесно може да се притисне со соодветен притисок. 【Мулти-Цел】И лукот и ѓумбирот се погодни за тешки лук presser, целосно ограден лук кофа, лук нема да излегуваат во јавноста, само за да излезе од дупката.Лупено и гранатираа каранфилче се лесни да се справи.На лук минсер алатка може да се користи за да се исцедат, лупам и парче. 2 во 1 Функции : лесен за користење 2 во 1 разноврсна лук притиснете кој ќе те спаси драгоцено време во кујната кога дробење или биде сечење лук.Ергономски дизајниран не се лизга рачки ќе биде удобно да се користи за било која страна големина.High-end Премиум Материјал : 100% 304 храна одделение од нерѓосувачки челик, анти- ' рѓа, анти-оксидација, побезбеден и трае подолго од цинк легура или алуминиум.Уникатен Ергономски Дизајн и Инженеринг : На тешки изградба, подолг и поширок, рачки го прави овој лук минсер поудобно да се одржи и многу полесно да се исцедат.Супер Лесно да се Чисти : нема несакани истекување и overflow.На лук хопер може да се превртува и целата единица може да се печете лесно со вода.Лесно се чисти и суви брзо.

Главните карактеристики

Избор на клиент