.

.

inktastic Кога Бог Направил Деца, T-Shirt

inktastic Кога Бог Направил Деца, T-Shirt

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Полиестер,Памук.Машина За Миење.Полна боја tees се 100% памук, други се памук/полиестер Смеса.Topstitched rib crewneck.Двоен-игла stitched ракави и на дното полите.Печатени во САД.Кога Бог го создал мене, тој рече : "Та-Da!" Деца Т-Маица.

Главните карактеристики

Избор на клиент