.

.

Губење на Ноктот Банана Клипови желка Barrettes Celluloid француски Дизајн Barrettes celluloid Леопард печатење на Големи Модни Додатоци за Жени, Девојки

Губење на Ноктот Банана Клипови желка Barrettes Celluloid француски Дизајн Barrettes celluloid Леопард печатење

DEN 63.84

Пристапност
Во достапна форма

❤❤❤.Дизајн : Посебен изглед дизајн, ви остава различни чувство.Големи димензии за густа коса, тоа не може само да се користат за дружење декорација, и исто така можете да го користите кога ќе треба да се тушираат, тоа е удобен и лесен за носење. ❤❤❤.Употреба : Со отстранлив внатрешен бар за густа коса без извира разлика.ако сте во потрага по едноставен, но атрактивна боја barrettes се создаде половина коса тогаш сме сигурни дека ќе љубов оваа коса клипови, со силна материјал и фантастичен дизајн клип вие нема да бидете разочарани. ❤❤❤.Испорака : Нашата коса канџи се двојно спакувани за да се обезбеди дека канџи се во добра состојба за време на породувањето. ❤❤❤.И тоа може да биде топло подарок за вас пријатели и покажува вашата загриженост, нека знаат добрината и разгледување на вас. ❤❤❤.Квалитет на материјалот : овие правоаголна коса barrettes се направени од celluloid ацетат и квалитет на алуминиум, што е здрав, рѓа-отпорни, не е лесно да се скрши или да попуштат, трајни да го користите за долго време, ќе ви овозможи да ги користите погодно и удобно.Акрилик Коса Додатоци за Коса Barrettes за Жените Густа Коса Клипови за Туш Големи Димензии Функција : Дизајн : Посебен изглед дизајн, ви остава различни чувство.Големи димензии за густа коса, тоа не може само да се користат за дружење декорација, и исто така можете да го користите кога ќе треба да се тушираат, тоа е удобен и лесен за носење.Употреба : Со отстранлив внатрешен бар за густа коса без извира разлика.ако сте во потрага по едноставен, но атрактивна боја barrettes се создаде половина коса тогаш сме сигурни дека ќе љубов оваа коса клипови, со силна материјал и фантастичен дизајн клип вие нема да бидете разочарани.Испорака : Нашата коса канџи се двојно спакувани за да се обезбеди дека канџи се во добра состојба за време на породувањето.И тоа може да биде топло подарок за вас пријатели и покажува вашата загриженост, нека знаат добрината и разгледување на вас.Пакет содржина : 1pcs коса клип.

Главните карактеристики

Избор на клиент