.

.

X-DREE M4x16mm Тема Цинк Позлатен Knurled Круг Главата Палецот Завртки Сребро Сина 22pcs(M4x16mm Rosca Zincada Moleteada Redonda Cabeza Tornillos де Pulgar Azul Plata 22pcs

X-DREE M4x16mm Тема Цинк Позлатен Knurled Круг Главата Палецот Завртки Сребро Сина 22pcs(M4x16mm Rosca Zincada

DEN 1533.60

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Knurled Палецот Завртки; Пакет Содржина : 22pcs x Knurled Палецот Завртки; Главна Боја : Сребро Сина.Материјал : Јаглероден Челик, Цинк Позлатен; Тежина : 105g.Knurled Глава Дијаметар : 12mm / 0.47"; Раководител Стил : Тркалезна Knurled Главата.Тема Големина : M4 x 16mm / 0.16" x 0.63" (D*L); Конец Теренот : 0.7 мм(Tamaño де ла rosca : M4 x 16 мм / 0.16' 'x 0.63' '(D * L); Пасо де rosca : 0.7 мм.Вкупна Должина : 20mm / 0.8"; Конец Стил : Целосно Нишка(Longitud вкупно : 20mm / 0.8' '; Estilo rosca de : Hilo completo.M4x16mm Тема Цинк Позлатен Knurled Круг Главата Палецот Завртки Сребро Сина 22pcs Knurled глава обезбедува дополнителна потпора за прирачник за затегнување.Обично се наоѓаат на палецот завртки, а knurled површината на главата дава подобар грчевито држејќи се површина, што го прави полесно да се стегне или олабави сврзувачки елементи рачно.Палец завртки се дизајнирани да бидат построги и се олабави со рака.Алатки не е потребно за затегнување или расклатување.Knurled Палецот Завртки се инсталирани со вашите прсти и се користи за да се одржи светлина ги опфаќа во место и други украсни производи.Опис на Spanish M4x16mm Rosca Zincada Moleteada Redonda Cabeza Tornillos де Pulgar Azul Plata 22pcs Nombre del producto : Tornillo moleteado став pulgar; Contenido del paquete : 22pcs x Tornillo moleteado став pulgar; Боја на директорот : Azul plateado Material : acero ал carbono, zincado; peso : 105 g Diámetro де ла cabeza moleteada : 12 mm / 0.47' '; Estilo де ла cabeza : Cabeza redonda moleteada Tamaño де ла rosca : M4 x 16 мм / 0.16' 'x 0.63' '(D * L); Пасо де rosca : 0.7 mm Longitud вкупно : 20mm / 0.8' '; Estilo rosca de : Hilo completo.

Главните карактеристики

Избор на клиент