.

.

Healifty Бебе Туш Капа за Капење Капа Прилагодливи Стакло Шапка Crayfish Форма Безбедно Шампон Туш Капење Заштита Бања Капа за Деца Розова

Healifty Бебе Туш Капа за Капење Капа Прилагодливи Стакло Шапка Crayfish Форма Безбедно Шампон Туш Капење Заштита

DEN 813.60

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодливи дизајн им овозможува на вашето бебе да има удобен и среќен искуство за капење.Водоотпорен, зголемена и проширува обод шапка, го спречува водата од добивање во вашиот babys очи и уши.Погоден за преземање на туш, отворено патување, губење на кастрење, сечење и обликување, како и.Кој цртан филм дизајн, симпатична и роман, тоа ќе го привлече вашето babys внимание и дозволете бебето да падне во љубов со бања.Направени од високо - квалитет и водоотпорен ЕВА материјал, издржлив и практични за долготрајна употреба.Карактеристики - Материјал : ЕВА.- Направени од високо - квалитет и водоотпорен ЕВА материјал, издржлив и практични за долготрајна употреба. - Size : 32. 00 X28. 00 X0. 50cm; 12. 58 X11. 00 X0. 20inch.Пакет Вклучувајќи 1 x бебе шампон капа.

Главните карактеристики

Избор на клиент