.

.

Avanti Постелнина Yara Собирање, Туш Завеса, Мулти

Avanti Постелнина Yara Собирање, Туш Завеса, Мулти

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.На Avanti Дома Yara Колекција е суптилна и декоративни земе на пеперутки.Направен од лесен-за нега на 60/40 памук/поли смеса.Машина Перат.На Yara Туш Завеса е дел од поголем Yara Колекција која вклучува туш завеси и куки, countertop бања прибор, крпи и килими.Големина : 72 во.x 72 во.Avanti Дома.Од 1969 година. На Avanti Yara Туш Завеса карактеристики бели пеперутки delicately печатени и акцентирани со металик сребрена на сив текстура позадина опкружен со бел раб. 72" x 72", полиестер.Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент