.

.

ZSHOW Момчиња Водоотпорен Ски Јакна Windbproof Маскирани Планина Спортски Отворено Мантил

ZSHOW Момчиња Водоотпорен Ски Јакна Windbproof Маскирани Планина Спортски Отворено Мантил

DEN 1377.60

Пристапност
Во достапна форма

100% 150 D Досадна Механички Еластична Ткаенина.Руно Ветер Јакни Момци Ќе Љубов - се Задржи вашето дете сува на врнежливи денови со нашите тинејџери снег грб - а водоотпорен зимска јакна за деца со ниво на 10000mm H2 O да се заштити од влага.Момчињата зимски палта се исто така наредени со супер меки руно, децата ќе го сакам како мека и пријатна внатрешна ткаенина се чувствува против нивната кожа.Оваа детска ски јакна е не само стилски, удобен и топол, но исто така тоа може да се носи за број на часови без да се загрозат удобност.На Водоотпорен Ски Јакна од ZSHOW ќе помогне на вашето дете топло и пријатно.

Главните карактеристики

Избор на клиент