.

.

КВАЛИТЕТОТ ПРОЛЕТ ДЕБЕЛОМЕР - МЕРЕЊЕ ИНЖЕНЕРИНГ РАБОТИЛНИЦА РАКА TOOLSom (4/ 100 MM - DIVIDER, во ВНАТРЕШНОСТА & НАДВОР CALIPER SET)

КВАЛИТЕТОТ ПРОЛЕТ ДЕБЕЛОМЕР - МЕРЕЊЕ ИНЖЕНЕРИНГ РАБОТИЛНИЦА РАКА TOOLSom (4/ 100 MM - DIVIDER, во ВНАТРЕШНОСТА

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Појачани и зацврстен Лак извори и оратор точка spools да се обезбеди единствен тензија, без било игра.Направени на квалитетот алатка челик.Овие се корисни за мерење трансфер алатка(s) за нерамни површини, одлична за различни користи како што се следење на контури и scribing кругови во метал.Од кован челик нозе функција појачани поени за прецизно обележување на работа парче; За прилагодување завртка има само-седишта за миење и орев да се дозволат брзи и позитивни прилагодување.Често се користи во комбинација со други владетели за повеќето точни мерења трансфер.Големини се во 4" (100 mm )- Доаѓа како збир на Insider, Надвор На прилагодување завртка има само-седишта за миење и орев да се дозволат брзи и позитивни прилагодување * Често се користи во комбинација со други владетели за повеќето точни мерења пренос * Големини во 4" (100 mm )- Доаѓа како збир на Insider, Надвор & Divider Дебеломер.

Главните карактеристики

Избор на клиент