.

.

Сончевиот Дизајн Едноставен Стил Ткаенина Туш Завеса, Сива и Бела Мермерна со Златен Линија Бања Декорација Завеси Tapestry

Сончевиот Дизајн Едноставен Стил Ткаенина Туш Завеса, Сива и Бела Мермерна со Златен Линија Бања Декорација

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Подобро Материјал Направен од вода-отвратителен ткаенини, не-ПВЦ.Додадено дебелина за подобро draping во туш.Премиум Квалитет - ' Рѓа-доказ метал grommets и засилен топ-header да се обезбеди трајност.Остри Печатење - HD графички дизајни печатени со напредни боја-брзо технологија.Лесно е Грижа - Машина перат, брзо сушење материјал.Лесен за Употреба - Обезбедува приватност и декоративни жалба и може да се користи како самостојна завеса.Користете го тоа со или без лагер како приоритетни. ( Нема куки вклучени.).Брзо се создаде свежо нов изглед за вашата бања со овој Сончевиот печатени туш завеса!Направен од вода-отвратителен брзо сушење полиестер ткаенини, на оваа високо-квалитетни завеса виси благодатно од врвот до дното, додека нејзиниот стилски модел се повикува инспирација и координира без напор со околните оркестарот.Оваа туш завеса помага да се трансформира било бања во шик и релаксирачки оаза за вас за да ги намалите сите-ден стрес.Оваа завеса е направен од вода-отвратителен и брзо сушење полиестер ткаенини, со долга-трајни траење.Таа има 12 ' рѓа-доказ метал grommets и засилен врвот на насловот за да бидете сигурни дека тоа виси добро на вашиот туш род.За повеќе дизајнер туш завеси, побарајте Сончевиот туш завеса.Материјал : Полиестер Нето Тежина : 400g Мерење : 71 71 x инчи (180 x 180 cm).

Главните карактеристики

Избор на клиент