.

.

Misaky Бебе Шапка Деца Beanie Момче Капи Деца Плетени Памук Черепот Капа Младата Slouchy Beanies за Девојки 6-60 Месеци

Misaky Бебе Шапка Деца Beanie Момче Капи Деца Плетени Памук Черепот Капа Младата Slouchy Beanies за Девојки

DEN 64.56

Пристапност
Во достапна форма

Во рамките на 7-14 дена да пристигнат.Се повлече На затворање.Материјал : Ова топло зима beanie шапка за бебе дете е направен од висок квалитет на Плетени Акрилни материјали, да ги задржи на деца мека и пријатна;многу топло во ладно време.Во текот на целиот ден пријатна за носење.СИМПАТИЧНА Една Големина одговара за 6 Месеци - 5 години бебе деца.Висок квалитет дише Плетени Акрил, апсорбира пот, многу удобно мека,Добра флексибилност, добра приспособливост;Супер симпатична Капи е совршен подарок за вашите или пријатели' бебе на Децата Ден,Божиќ партија.Функција : Мека, топла и дише нашето бебе Дете деца, капи , Лесно соодветни за секојдневно носење - Големи Дарови : Бебе Капи се секогаш значајни подарок што секој родител ќе љубов за нивното бебе туш, или Божиќ.Модерен и дарежлива, прекрасна форма, е убава богатство, кои патуваат со плима производи ;Посебен додаток за вашето дете совршен за фото пука или за некои посебни прилики.Материјал : Полиестер Должина:23 CM Ширина : 19 CM Погоден за наврати : секојдневно, на повик.Направени од високо-квалитетни материјали, тоа е издржлив и погоден за секојдневна облека.Перење совет : нежно миење на рацете Пакет Содржина : 1 КОМПЈУТЕР Шапка.

Главните карактеристики

Избор на клиент