.

.

Пепси Кола Сода Редовни, 42.26 Течност Унца

Пепси Кола Сода Редовни, 42.26 Течност Унца

DEN 1123.20

Пристапност
Во достапна форма

Смелите, освежување, стабилна кока кола класик.Совршен за партиите, оброци, и прослави големи и мали. 1.25 Литарско Шише.Пепси е храбар, освежување кола совршен за партиите, оброци, и каде што треба да се направи голем впечаток.

Главните карактеристики

Избор на клиент