.

.

Misaky Бебе Шапка Деца Beanie Момче Капи Деца Плетени Памук Черепот Капа Младата Slouchy Beanies за Девојки 6-60 Месеци

Misaky Бебе Шапка Деца Beanie Момче Капи Деца Плетени Памук Черепот Капа Младата Slouchy Beanies за Девојки

DEN 64.56

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Во рамките на 7-14 дена да пристигнат.Се повлече На затворање.Материјал : Ова топло зима beanie шапка за бебе дете е направен од висок квалитет на Плетени Акрилни материјали, да ги задржи на деца мека и пријатна;многу топло во ладно време.Во текот на целиот ден пријатна за носење.СИМПАТИЧНА Една Големина одговара за 6 Месеци - 5 години бебе деца.Висок квалитет дише Плетени Акрил, апсорбира пот, многу удобно мека,Добра флексибилност, добра приспособливост;Супер симпатична Капи е совршен подарок за вашите или пријатели' бебе на Децата Ден,Божиќ партија.Функција : Мека, топла и дише нашето бебе Дете деца, капи , Лесно соодветни за секојдневно носење - Големи Дарови : Бебе Капи се секогаш значајни подарок што секој родител ќе љубов за нивното бебе туш, или Божиќ.Модерен и дарежлива, прекрасна форма, е убава богатство, кои патуваат со плима производи ;Посебен додаток за вашето дете совршен за фото пука или за некои посебни прилики.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Полиестер Должина:23 CM Ширина : 19 CM Погоден за наврати : секојдневно, на повик.Направени од високо-квалитетни материјали, тоа е издржлив и погоден за секојдневна облека.Перење совет : нежно миење на рацете Пакет Содржина : 1 КОМПЈУТЕР Шапка.

Главните карактеристики

Избор на клиент