.

.

Не Бренд Милениче Пишам Влошки за Еднократна употреба Супер Абсорбента Влошки,6-Слој Течење-Доказ Soft & Удобно Милениче Пишам Влошки 4 Различни Големини,S/M/L/XL за дома?

Не Бренд Милениче Пишам Влошки за Еднократна употреба Супер Абсорбента Влошки,6-Слој Течење-Доказ Soft & Удобно

DEN 1228.80

Пристапност
Во достапна форма

【ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА】Секој unscented куче пишам влошки мерки : 23.Брзо Сушење На обука мат усвојува мрежа втиснување технологија, која може брзо да ги пренасочите и апсорбира, и да игра quickdrying улога, така што вашите животни нема да се чувствуваат влажни.Ова помага при одржување на сè санитарен и, исто така, го прави нашето влошки одличен избор за професионална употреба во Пет болници,Дома,Куче куќата.Кучето влошки се од висок квалитет, потрајни од најпознатите тренинг влошки.Фрли далеку штом ќе го користите, понудата проштална да средена, и да ви даде чист дом.Белешки : ве Молиме мерка и да се одреди големината треба пред да ја купите.Дизајниран со висок квалитет пената се пополни слоеви, овие underpads ќе се спречат оние кои се неизбежни "дупките" во системот.На 6-слој течење-доказ дизајн може да се заклучи и да се спречи истекување вода, заштита на вашата подот или тепих од дамки, и да се направи вашиот дом чист и уреден.Расположливиот & Разноврсна Нашите underpads се за еднократна употреба, па можете едноставно да го фрли далеку откако тие се користат. 【За еднократна употреба милениче влошки】 го Замени влошки еднаш, понудата проштална да досадни чистење работа.6 во/40 Влошки, одлична за puppies,кучиња,стари canines,мачиња,мачки и други домашни миленици,исто така Медиум куче или други Милениче.PEATURE : Пет обука влошки се обезбеди во текот на целиот ден за заштита медиокритет обука, изработка на расчистување бриз.И на абсорбента полимер се врти течноста во гел веднаш, минимизирање на мириси и влага. 【За Повеќето домашни Миленици】 Ова домашно милениче обука мат е идеален избор за puppies, стари canines, мачиња и друг вид на домашни миленици, како chihuahuas, Labradors, германски овчари, bulldogs, златниот ретривер и повеќе.Ако имате било какви прашања во врска со нашите миленичиња влошки,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви благодариме за вашата поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент