.

.

Simayixx Коса Клипови Лакови за Коса Додатоци 4 Pc Децата Коса Додатоци Headdress Hairpin Деца Headdress Косата Клипови За Девојки Бебиња Години Тинејџерите Подароци Во Парови(Нане ?

Simayixx Коса Клипови Лакови за Коса Додатоци 4 Pc Децата Коса Додатоци Headdress Hairpin Деца Headdress Косата

DEN 63.84

Пристапност
Во достапна форма

Овие бутик коса лакови се направени од високо квалитетна grosgrain лента,тоа е за 17cm*7.5 cm,овие коса лакови се на животната средина и безопасни за никого.Овие бебе девојка коса лакови имаат 3 бои се достапни за скоро сите прилики и многу популарни меѓу бебе девојки, малку девојки, години,Тинејџерите,Деца,Деца,итн.Бебето лакови за коса клипови се апсолутно симпатична и добро одлично за девојки коса декорација,тоа е доволно за да останете во бебе тенка коса без паѓа надвор.Овие лакови за коса изгледаат одлично со или повик носат или партија се облекуваат.Ќе љубов на изгледот на вашата мала принцеза!.Тие се во прилог на алигатор клип и сите краеви биле топлина запечатени за да се спречи протриване и да се осигурате дека вашата коса лакови изгледа како убава како принцези носи нив.Лакови за Коса додатоци 4 PC децата коса додатоци Headdress Hairpin Деца Headdress Коса Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Нови и убав дизајн,Еластична ткаенина.Издржлив Материјал : Овие Лакови дизајн duckbill шноли се направени од кристали и легури.Тие се издржливи и не е лесно да ' рѓа.Тие можат да се применат за долго време и не ќе биде лесно да се повреди.Можете да ги користите за да одговара на фризура.Тоа ќе ви помогне да стане Повеќе атрактивни, прави да се фокусира на толпата.Подарок На Кој Ви се Љубовта : Деликатна и изненадување подарок идеја за вашиот најдобар пријател, девојка, свршеница, ќерка.Повод : Одлична за Божиќ, за Нова Година, за Роденден, ноќта на Вештерките и др.; на headbands не само што ќе се задржи вашите деца прекрасен изглед !За нас : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и се обидуваме се потрудиме да го реши тоа.Тоа е топло и удобно и го заштитува вашето бебе е лицето.Информација за производот : Материјал : крпа и alloy Size : за 17cm*7.5 cm Weight : За 23g Color : 4 поставете да се избере from Note : Можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Производи вклучуваат : 4 PC Headdress.

Главните карактеристики

Избор на клиент