.

.

Топла Chillys Младите Пипер Кожи

Топла Chillys Младите Пипер Кожи

DEN 321.60

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Направен во САД и се Увезени.Машина За Миење.Midweight Топлина.Мека, микрофибер полиестер предиво.Влага Wicking.Машина за миење ладно.Изградена од еден џерси сплетам на меки микрофибер полиестер предиво и лесно изшкуркан за мека на некст-да-се чувствуваат на кожата, Бибер Кожи не само што се лесни и удобни, тие исто така се загрее.Достапни во светло и храбар материи и отпечатоци, кои детска љубов, по цена што родителите сакаат дури и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент