.

.

Едноставен Дом Мулти-Функционални Креативни Складирање На Изметот Ткаенина Памук Троседот Промена Чевли Столче Количка За Складирање На Изметот Од 30 X 30 X 30

Едноставен Дом Мулти-Функционални Креативни Складирање На Изметот Ткаенина Памук Троседот Промена Чевли Столче

DEN 1490.40

Пристапност
Во достапна форма

Расклопна, заштедува простор, и не заземаат вишокот простор.Зајакнување на густина плоча, оптоварување 300 килограми без притисок.Чување не е во ред, боја е разновидна и лесно да се совпаѓаат.Висок раст задебелена меморија сунѓер, удобно да седат, може да биде троседот да седат.Може да се користи како чевли столче, може да биде мулти-функционална употреба, удобно и цврсти.Употреба : Дневни потреби оптоварување : 120kg Производот категорија : складирање столче столче колона материјал : fiberboard специјалност : 30 х 30 х 30 материјал : ткаенина капацитет : 35 L Облик : плоштад.

Главните карактеристики

Избор на клиент