.

.

10 КОМПЈУТЕРИ Антички Позлатен Сребрен Накит Одлуки Шарм Материјали Изработката E8ND9N Цвет Ознака Hairpin Коса Стап

10 КОМПЈУТЕРИ Антички Позлатен Сребрен Накит Одлуки Шарм Материјали Изработката E8ND9N Цвет Ознака Hairpin Коса

DEN 297.84

Пристапност
Во достапна форма

10 КОМПЈУТЕРИ Антички Позлатен Сребрен Накит Одлуки Шарм Материјали Изработката E8 ND9 N Цвет Ознака Hairpin Коса Стап.Големина : 120.3x20.8x2mm(4.74"x0.82"x0.09"),Дупка : 2.88 mm.Бројот На Елементи : 10 Предмети.Илјадници накит одлуки шарм наведени на мојата продавница, само за пребарување на оние што ги сакате.Боја : антички sliver, Направени од Цинк Легура.Сликите се само за повикување само, ве молиме проверете ги следните детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 10 КОМПЈУТЕРИ Антички Позлатен Сребрен Накит Одлуки Шарм Материјали Изработката E8 ND9 N Цвет Ознака Hairpin Коса Стап.

Главните карактеристики

Избор на клиент