.

.

ROSENICE Масти Тестер Аналитичар Масти Мерење на Менгеме Масти Caliper (Бела)

ROSENICE Масти Тестер Аналитичар Масти Мерење на Менгеме Масти Caliper (Бела)

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 16.8x11x1cm.На прецизни, веродостојни и лесно да се користи.Мерки вашето сопствено тело масти лесно и прецизно.Мал и лесен за да го носат околу себе, и можете да го користите.Мерен Опсег : 070mm.Description Doctors, лични тренери и нутриционисти препорачуваат на периодични мерења на масти и за одржување на здравствениот статус.Па така овој предмет е за вас.Тоа се мерки на вашето сопствено тело масти лесно и прецизно.Тоа е точен, сигурен и лесен за употреба.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : Пластика.- Големина : 16.8x11x1cm.- Мерен Опсег : 0~70mm.- На прецизни, веродостојни и лесно да се користи.- Мерки вашето сопствено тело масти лесно и прецизно.- Мал и лесен за да го носат околу себе, и можете да го користите.Пакет Including1 x Масти Тестер Аналитичар Масти Мерење на Менгеме Масти Caliper (Бела).

Главните карактеристики

Избор на клиент