.

.

Lulumi Телефон Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S20 Ултра/СМ-G988, Течни Моден Дизајн Цртан филм Мека Случај Нечистотија-Отпорни Сјајот Телефон Стојат Носителот Трајни, Ан?

Lulumi Телефон Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S20 Ултра/СМ-G988, Течни Моден Дизајн Цртан филм Мека Случај

DEN 1444.80

Пристапност
Во достапна форма

Правење СУПЕР СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН заедно.Само да не контактирате за решение.Пакетот Вклучува : 1 buc Случај 1 сет на Отстранлив Потпирач со течни сјајот ѕвезди мека торба.Притиснете за да ја видите промена во вашиот сопствен снимање-ѕвезди.[Функционална Носителот] - Цртан филм телефон носителот обезбедување на поддршка за прстите и менување на традиционалните начини на заграбувањето на вашиот паметен телефон.Мека TPU целосно покривање на сите копчиња.Оваа серија е високо препорачливо за нашата прекрасна девојка клиенти.0 mm, па тоа може да се спречи вашиот објектив од гребење.Гаранција : 1 година, ако постои проблем или мислење со производот.Камерата исечок дуе 1.Опис на производот : Цртан филм телефон носителот обезбедување на поддршка за прстите и менување на традиционалните начини на заграбувањето на вашиот паметен телефон.Во сите случаи, ние произведуваме се исти како нашите i Phone и Samsung случаи стандард. Ние се фокусира на дизајн и функционалност. [Стрес Намалување] - Сјајна деликатна Течни Сјајот Ѕвезди мека торба. [Функционална Потпирачот] - се Одвиваат и да стане паметен телефон потпирачот.Оваа серија е високо препорачливо за нашата прекрасна девојка клиенти. 360 степен на ротација овозможува завидна hands-free удобност употреба на вашиот мобилен телефон било агли. [Супер Симпатична Дизајн] - На течност прилагодени торба е дизајн за совршено да се совпаѓаат со цртан филм случај.На течност прилагодени торба е дизајн за совршено да се совпаѓаат со цртан филм случај.Притиснете за да ја видите промена во вашиот сопствен снимање-ѕвезди.Ослободување на вашите раце и да уживате во вашето видео време!.Секој клиент само треба да го изберете вашиот омилен дизајн за вашиот паметен телефон.Ние сигурно ќе се направи сте задоволни.Ослободување на вашите раце и да уживате во вашето видео време!Сјајна деликатна Течни Сјајот Ѕвезди мека торба. 360 степен на ротација овозможува завидна hands-free удобност употреба на вашиот мобилен телефон било агли.Правење СУПЕР СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН заедно.Камерата исечок дуе 1mm, па тоа може да се спречи вашиот објектив од гребење. [Заштитна и Фитинг] - Мека TPU случај целосно ги покрива сите копчиња и трајни течни торба носи поголема заштита.

Главните карактеристики

Избор на клиент