.

.

VOVIGGOL Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Стојат 5 Пак, Транспарентен Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот 360° Степен Ротација Јасно Телефон да Ѕвони Контрола ?

VOVIGGOL Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Стојат 5 Пак, Транспарентен Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот

DEN 184.56

Пристапност
Во достапна форма

Потоа ставете го телефонот прст прстен од лево кон десно.Ние и ветуваме на 30-ден парите назад и 180-ден слободна замена.На неколку остатоци лево по detaching лесно може да се избриша надвор од триење на алкохол.Идеален подарок за членовите на семејството и пријателите.Како да се отстрани : Користење на хард картичка вметнете ја во цвест на случајот и се движи малку.Убав телефон држачот за рака за девојки и жени.Како што се i Phone 12/11/X/8/8 Плус, Samsung Галакси S9/S9 плус/S8/S8 Плус, Google Nexus и повеќе.Спречите случајно капки, лизга, кражба и грабне од грчевито држејќи се за телефонот стојат прстен.Транспарентен Прстен Држач за Мобилен Телефон : Транспарентна телефон да ѕвони дизајн го прави вашиот телефон да изгледа уникатна и прекрасна.Се олесни вашиот Живот : Телефон да Ѕвони Стојат : Проп до вашиот уред на маса, слободно и зафатено раце да се види во ЖИВО или видео. 【Инсталација и компатибилност】 Пред pasting, чистење на површината на мобилен телефон да ѕвони и да ги отстрани транспарентен хартија.

Главните карактеристики

Избор на клиент