.

.

Електрични апарати Подлога, 5V 2A USB Електрично Греење на Елемент Филм Грејач Влошки, Елемент Филм Грејач Влошки Нозе Warmers, Греење Елемент, за Затоплување на Нозете, 35-5

Електрични апарати Подлога, 5V 2A USB Електрично Греење на Елемент Филм Грејач Влошки, Елемент Филм Грејач Влошки

DEN 234.96

Пристапност
Во достапна форма

Главно се користи за греење на табани, влечки да се задржи топло.Овој USB греење подлога е 19.6*6cm, греење температурата е 35-50 степени.Светлината во тежина, лесно да се носат.Тој е безбеден и лесен за употреба и може да се залепи околу шиење.Греење Филм може да се мијат, свиткани, протри и укината.Опис : Овој USB греење подлога is19.6*6cm, греење температурата е 35-50 степени.Тој е безбеден и лесен за употреба.Тоа е главно се користи за греење на табани, влечки да се задржи топло.Светлината во тежина, лесно да се носат.Карактеристики : Материјал : јаглерод влакна Боја : црна Максимален напон : 5 V Напојување на владата : USB Греење филм : 19.6 x 6cm/7.72 x 2.36 инчен Жица : 1.5 м/59.06 инчен Греење температура : 35-50 степени Пакет се Вклучени : 1 пар x USB Греење Подлога answer : ___________________________ Note : Само во изолирана средина како шиење помеѓу облека или ватенка, тоа може да се загрева на околу 35 до 50 степени, а топлинската време ќе биде за 20 до 40 минути.

Главните карактеристики

Избор на клиент