.

.

Graphique Дизајнер Planners - 18-Месец Од Календарот - Рокови Дефиниција - Половина Месечна Мрежи & Половина Забелешка Страници Личен Планер - за на Училиште, на Работа или Дом?

Graphique Дизајнер Planners - 18-Месец Од Календарот - Рокови Дефиниција - Половина Месечна Мрежи & Половина

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики На Glance Personal Излет Journal Year : јули 2021 - декември 202218-Месец Calendar Date Страници Во English Half Месечна Сива Grids Half Забелешка Pages Includes Јавни & Културно Значајни Holidays Thick Хартија Cover Dimensions : 8" x 10"Graphique When нешто важно за нас, и ние фустан со бои, со сјајот, злато, и да сјаат.GRAPHIQUE : Нашите различни линија на високо-крај канцелариски подарок и дома essentials подигнете личен стил низ експерт дизајн и прилагодени истражување Нашите ликовни колекции нуди совршена комбинација на софистицираност мода и функционалност.МОДЕРНАТА ПЛАНЕР : Остане на задача со овој 8" x 10", рокови дизајн, 2021-2022 месечна планер од Graphique Својот елегантен дизајн и лесен големина ќе ве мотивира да останете организирани сите во текот на годината.Дебела хартија за покривање на овој планирање лаптоп карактеристики симпатична и хумористични "РОКОВИ ДЕФИНИЦИЈА" holographic фолии за печатење.Лесен начин да останете организирани и изграден за да се задржи со вас секојдневно, овие се спомене softcover месечна planners функција 18-Месечно од календари (јули 2021-декември 2022) со половина месечна шири и половина белешки да ни трошка одредување на идеи, белешки, to-do листи, и повеќе.ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ : Оваа симпатична јули 2021 - декември 2022 излет карактеристики половина месечна сива мрежи и половина белешки страници поклопецот дизајн карактеристики на слатки и смешни "рокови" дефиниција.Ние се создаде уникатен канцелариски материјал и додатоци кои помагаат да се изразат талент, стил, и љубовта во тебе.Модерен & Functional We донесе дизајнер стил и квалитетот на секојдневните канцелариски производи те сакам.СОВРШЕН ЗА СЕКОГО : Оваа симпатична, датиран во излет го прави одличен подарок точка за вашиот модерен пријатели, членови на семејството, вашиот шеф или за нова работа прослава Пар со една од Graphique е стилски пенкала за совршен подарок.

Главните карактеристики

Избор на клиент