.

.

62inch голф двојно ткаенина силна wateproof windproof чадор

62inch голф двојно ткаенина силна wateproof windproof чадор

DEN 983.76

Пристапност
Во достапна форма

Fiberglass рамка.Црвена, жолта, за 210 т висока густина ткаенина двојно ткаенина.Лесни стаклени влакна скелет.Висока густина влакна род.Не се лизга чадор шапка.Auto open. 62 инчи висока густина ткаенина голф чадор за различни сценарија.

Главните карактеристики

Избор на клиент