.

.

Масажа Кревет насловна страна Спа чаршаф Црна Масажа на Состојба на Лицето Кревет Покрие Масажа Табела Заштитна Маска Машина Перат Масажа чаршаф за Салон за Убави?

Масажа Кревет насловна страна Спа чаршаф Црна Масажа на Состојба на Лицето Кревет Покрие Масажа Табела Заштитна

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Нормална големина : масажа кревет насловна страна е околу 71 x 35 x 7 инчен (L x W x H), suiting нормална големина масажа табели; Тоа се совпаѓа со масажа пена или подлога во рок од 5 инчи, и помага на вашата маса изгледаат уредно и чисто.Машина washability : се направени од полиестер и кожа-пријателски материјал, машина перат дека вие само може да се стави во миење, не треба да се мијат со раце, удобен и заштеда на време; По користење, може да се избрише тоа се чистат со влажна крпа.Заштитна фолија : нашиот спа чаршаф во црно, кои се отпорни на дамки и да не покажуваат многу валкани; Тоа исто така може да спречи вашиот лицето кревет од валкано, како и да биде на штета, што е многу заштитни.Добра еластичност : на работ на масажа табела заштитна маска има бенд, еластична и еластичен, со обезбедување на тесна одговара за стандардна големина маси, стабилен, пропадна отпорни, не е лесно да падне и не droopy како и другите листови.Применливи прилики : овие перат масажа кревет листови може да се применуваат широко, како што се салон за убавина, тетоважа, болница, хотел, tattoo shop, коса салон за масажа, салон, физички преглед центар и повеќе.Мека на допир : црна масажа лист е направен од квалитетот полиестер и ткаенина, дише, мека и мазна во површината, која нема да предизвика иритација на кожата, можете да го користите на леснотија.Да ви донесе погодност : Го заштитува вашиот кревет од тоа да биде оштетена и mucky, правење на вашиот кревет изгледа новиот по долго време.Кога на површината на насловната добива валкани, вие само треба да се мијат, а потоа повторна употреба, не еднократна производ.Карактеристики : Материјал : полиестер и кожа-friendly ткаенина Боја : црна Димензии : прибл. 71 x 35 x 7 инчен (L x W x H) Пакет содржина : 1 x Спа чаршаф Топло забелешки : 1. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење. 2. Ве молиме не се исуши на сонце за долго време. 3. Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да го купат.

Главните карактеристики

Избор на клиент