.

.

Мојот Lello Бебе Гроздобер Зајакот Ушите Памук Beanie Шапка

Мојот Lello Бебе Гроздобер Зајакот Ушите Памук Beanie Шапка

DEN 86.16

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Машина За Миење.УНИСЕКС ГОЛЕМИНАТА : Новороденче - 12" турнеја (unstretched) , 0-6 месеци - 14", 6 - 12 месеци - 15 1/2".МАТЕРИЈАЛ : 94%Памук, 6% Spandex.УДОБНОСТА : Мека, еластичен, топло и дише за да се обезбеди удобно се вклопуваат за бебиња.НЕГА : Машина за миење ладно и воздух или да се откажам за да се исуши.САД на КОМПАНИЈАТА : Бродови Од САД Склад Со САД Бизнис.Убавата мека и пријатна бебе beanie капи во гроздобер заврзана зајакот-уво стил.Дише еластичен памучна ткаенина со еден допир на spandex за сит се вклопуваат.Достапни во различни движат момче и девојка layette и гроздобер бои.Една симпатична болница шапка, доаѓа дома beanie, бебе подарок, фото снимајте додаток, или за излети во постудено време. 94%Памук, 6% spandex.

Главните карактеристики

Избор на клиент