.

.

OHill Кабел Клипови, 16 Пакет Бело Лепило Кабелот Носители, Идеален Кабел Кабли за Управување за Организирање на Кабел Жици-Дом, Канцеларија, Автомобил, Биро Ноќната

OHill Кабел Клипови, 16 Пакет Бело Лепило Кабелот Носители, Идеален Кабел Кабли за Управување за Организирање

DEN 2085.60

Пристапност
Во достапна форма

16-Пакет : Дојде со 16-pack различни големина бела кабел клип носителот, повеќе големина за сите член на семејството.Чувајте ги Вашите Биро Организира : Litte уредни кабел кабелот носителот ќе им помогне на оние преполни кабли и кабли околу вашето биро, ТЕЛЕВИЗОР, моќ лента, поднесување кабинети, компјутер или мобилен телефон многу поубав, организирани, и побезбедно.Повеќенаменски : Можете да ги користите како табела кабел organzier, како пен носителот, како четка за заби или flosser носители, флексибилен и лесно да се инсталира секаде каде што сакате.Здрав Леплива Подлога : Направен од екстра силно лепливи подлога која ги држи нив безбедно, да се почитуваат лесно на повеќе површини.Лесен за Употреба : Едноставно кора и се држи вашиот лепило кабел клип насекаде.Ве молиме љубезно да се земе еден миг да се површината пред лепење нив кој да ги држи тесна.Се однесува на површината, притиснете цврсто да се површината за 15 секунди.

Главните карактеристики

Избор на клиент