.

.

Lash Буквар за Eyelash Продолжување 1.7 FL/мл (50мл) / Пред-Третман за Полу Постојан Eyelash / Лесно ги Отстранува Протеини и Масла / Масло Слободни / Подолго Продолжување на Задрж?

Lash Буквар за Eyelash Продолжување 1.7 FL/мл (50мл) / Пред-Третман за Полу Постојан Eyelash / Лесно ги Отстранува

DEN 381.60

Пристапност
Во достапна форма

1 Тоа може да се отстрани протеини и масла : Lash Буквар зголемува лепак лепливоста на трепките со ефикасно отстранување на масло и други мрсна супстанции за време на екстензии. 2 Тоа ја подобрува eyelash здравје : Coper Peptide-1 содржи хранливи состојки за да им помогне го задржи трепките силен и здрав. 3 Ниска иритација : Lash Буквар е производ, кој се создава минимални иритација во употреба и за време на апликацијата. 4 ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Ние сме немилосрдно следењето на здравјето на вас и на вашите клиенти преку обезбедување на највисок премиум квалитет на производите.Овој производ е во согласност со ISO 9001(управување со Квалитет) стандардите и ISO 14001(Средина) стандарди. 5 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ќе се заложи за задоволување на 100% од нашите клиенти во секое време можете да користите нашите производи.Сепак, ако не сте 100% задоволни од нашите услуги или производи, само нас контакт.Ние сме секогаш стои од страна на нашите клиенти да ги поддржи и постојано бараат нови начини да се подобри.ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : САМО ЗА EYELASH ПРОДОЛЖУВАЊЕ ЕКСПЕРТИ!ОВОЈ ПРОИЗВОД МОЖЕ ДА ПРЕДИЗВИКА ОКО ГОРЕЊЕ ИЛИ ИРИТАЦИЈА.НЕ КОРИСТИТЕ ОВОЈ ПРОИЗВОД ЗА ЛОКАЛНА АПЛИКАЦИЈА СО ПОЕДИНЕЦОТ, ГРУПАТА ИЛИ ЛЕНТА УДАРИ СО КАМШИК!!!КАРАКТЕРИСТИКИ Боја : Транспарентна Волумен : 50мл Состојки : Вода, Алкохол, Пропилен Гликол, Хидролизирани Колаген, Coper peptide-1 STORAGE И КОРИСТЕЊЕ на СОСТОЈБА се Применуваат соодветен износ на производ на природна трепките користејќи памук влошки или П-совети.Чувајте го Има во нашите сребрен патент торба во исправена положба.Продавницата на Буквар на ладно и темно место со ниска влажност.ПРЕТПАЗЛИВОСТ Овој Буквар е наменет за eyelash продолжување експерти само.Не само аплицираат или да ја користите со поединецот, групата или во дресот на трепките.Ве молиме бидете сигурни дека вашите клиенти да ги задржат своите очи затворени цврсто во текот на целиот процес за апликација.Никогаш не се на смена доаѓаат во контакт со клиентот со кожата или очите.Ако црвенило, чешање или чувство на печење се случува, види на медицинско лице ПОБРЗО.Не проголта.ЧУВАЈТЕ ГИ ПОДАЛЕКУ ОД ДОФАТ НА ДЕЦА.

Главните карактеристики

Избор на клиент