.

.

Deryang Риба Изолација Кутија, Транспарентни Аквариум Одгледување на Сад, за Аквариум

Deryang Риба Изолација Кутија, Транспарентни Аквариум Одгледување на Сад, за Аквариум

DEN 371.76

Пристапност
Во достапна форма

Едноставна операција, брзо склопување и расклопување чистење, едноставен и практичен.Направи на безбеден транспарентна пластика, кои се користат да се хранат, се изолира риба, и лесно да се види вашиот малолетници.Фиксни на ѕидот на аквариумот преку вшмукување чаша, и две‑слој комбинација нема да го окупира просторот.Автоматско лебдечки на нов тип вшмукување чаша има подобра адсорпција ефект, и две‑слој комбинација не го окупира просторот.Изолација празнини ефикасно ги штити малолетничка риба од инвазијата на возрасните риби и ја подобрува стапка на преживување на малолетници на риба.Функција : 1. Направи на безбеден транспарентна пластика, кои се користат да се хранат, се изолира риба, и лесно да се види вашиот малолетници.2. Автоматско лебдечки на нов тип вшмукување чаша има подобра адсорпција ефект, и две‑слој комбинација не го окупира просторот.3. Изолација празнини ефикасно ги штити малолетничка риба од инвазијата на возрасните риби и ја подобрува стапка на преживување на малолетници на риба.4. Фиксни на ѕидот на аквариумот преку вшмукување чаша, и две‑слој комбинација нема да го окупира просторот.5. Едноставна операција, брзо склопување и расклопување чистење, едноставен и практичен.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Типот На : Риба, Одгледување Box Suitable : Риба Големина : Прибл. 22.5 x 9.2 x 9.7 cm/8.8 x 3.6 x 3.8 in Function : Новороденче риби и други повредени или е повредено од риба може да биде безбедно isolated Material : Plastic Package Листа : 1 x Incubator2 x Suckers.

Главните карактеристики

Избор на клиент