.

.

WOKOTO Помине Уметност Печат Плочи Поставени Чипка Цвет Слика 6Pcs Помине Уметност Шаблони Нокти Плочи за полнење

WOKOTO Помине Уметност Печат Плочи Поставени Чипка Цвет Слика 6Pcs Помине Уметност Шаблони Нокти Плочи за полнење

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

-Користење на печат лак заедно со печат на плочи и stamper ќе го прави вашиот ноктите повеќе атрактивни.Плочите се изработени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик со заштитна Сина Филм. По печат помине уметност, да се пријавите врвот решението за траен носат.

Главните карактеристики

Избор на клиент