.

.

Ganga Наутички 7 Инчен Црна Антички Месинг Антички Наутички Гроздобер Стигнале Морнарица Бинокуларна со Кожа

Ganga Наутички 7 Инчен Црна Антички Месинг Антички Наутички Гроздобер Стигнале Морнарица Бинокуларна со Кожа

DEN 887.76

Пристапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ : - Месинг, Заврши & Пенливата : - Црна Антички , Одличен за kinki и колекционерски предмети. 7 Инчен Црна Антички Месинг Антички Наутички Гроздобер Стигнале Морнарица Бинокуларна со Кожа.РЕПРОДУКЦИЈА : рачно изработени антички - гроздобер Бинокуларна.УПОТРЕБА : Идеален за Деца Kinki, Додатоци : Кожна.Античкиот Изглед бинокуларна функција , доаѓа со кожни случај .Големина од 7 инчи .Застапеност на Морски Бинокуларна.Глоба квалитет рачно изработени Објект. 100% Рака Направена во Индија.На репродукција.Прекрасен подарок за господа & вашиот љубовници.Погледнете Фотографии За Вистинскиот Имиџ На Производот.Духовна Среќа Подарок, Fengshui Подарок, Подарок за денот на Благодарноста, Годишнина Подарок, Велигденски Подарок, Роденденски Подарок, Свадбен Подарок се Споредуваат со слични предмети.Целата Работа е Рачно Изработени Ова е Репродукција Објект, а Не Антички Добар Дел од Колекцијата. 7 Инчен Црна Антички Месинг Антички Наутички Гроздобер Стигнале Морнарица Бинокуларна со Кожа МАТЕРИЈАЛ : - Месинг, Заврши & Пенливата : - Црна Антички , Одличен за kinki и колекционерски предмети.

Главните карактеристики

Избор на клиент