.

.

Тешко да се Најде Fastener 014973126520 Филипс Рамни Дрвени Завртки, 10 x 1-1/4, Парче-100,месинг

Тешко да се Најде Fastener 014973126520 Филипс Рамни Дрвени Завртки, 10 x 1-1/4, Парче-100,месинг

DEN 827.04

Пристапност
Во достапна форма

Дијаметар : #10. Должина : 1-1/4 инчи.Материјал : Месинг.Глава Стил : Рамна (Филипс).Точка Тип : Остар.Дијаметар : #10. Должина : 1-1/4 инчи.Материјал : Месинг.Глава Стил : Рамна (Филипс).Точка Тип : Остар.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации arround на домот, на фарма, бизнис, automotives, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни finsh.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат thouroughly и да добијат мислење од лиценциран зграда или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Главните карактеристики

Избор на клиент