.

.

Деца Печење Поставете Вистински Готвење Комплет Материјали со Детска Престилка, Готвач Шапка, Фурна Мит, Рецепти и Кујнски Прибор и Алатки за Деца се Облекуваат Де?

Деца Печење Поставете Вистински Готвење Комплет Материјали со Детска Престилка, Готвач Шапка, Фурна Мит, Рецепти

DEN 179.52

Пристапност
Во достапна форма

ДАЛИ СТЕ ЉУБИТЕЛИ НА ВАШИТЕ ДЕЦА И САКААТ ДА ГИ ГЛЕДААТ СРЕЌНИ???.Ако сакате да ја зголеми својата детска љубов за готвење и да ги поттикнат нив да се осмелам напред, сега е вашата шанса; добие овој all-inclusive деца печење поставени од страна на IELEK денес!.Ако сакате вашите деца да јадат она што ќе се готви, дефинитивно ги имаат, кои се вклучени во процесот и да има нешто како на околу го прави ТОЛКУ ЗАБАВА за нив.Им даде на децата можност да ја промовираат својата креативност да ги направи уште самоуверен, среќен и да се сетат.Децата ќе научат вредни вештини кои тие ќе ги користат за остатокот од нивниот живот, како и да им даде повеќе самодоверба и промовирање на чувство на остварување.СÈ што ДЕЦАТА ТРЕБА ЗА КРАЈНАТА ПЕЧЕЊЕ ИСКУСТВО - Ова 35pcs комплет содржи вистински деца готвење поставите за да почнете да готвите.Погоден за деца 4+ години(48+месеци, години).

Главните карактеристики

Избор на клиент